7/24 Teknik Destek

Tablet Menü tamamen offline çalışabilen yapıda hazırlanmıştır. Olası internet ve elektrik kesintilerinde sistem kesinlikle hata vermez. Düzenli olarak çalışmaya devam eder. Müşteri anketleri hafızaya alınır, ilk internet bağlantısı kurulduğunda gönderimler gerçekleştirilir.

Yedekleme Sistemi İle Verileriniz Güvende...

Ortalama bir cafe & restaurant dijital menüsü 2-3 CD’lik (2-3 GB) bir alan kaplamaktadır. Bu kadar fazla verinin stabil ve güvenli çalışabilmesi için düzenli olarak yedekler alınmaktadır. Tam otomatik sistemimizde hergün yedekler alınmaktadır. Tablet Menü’de süprizlere yer yoktur...

Tabletleriniz Sistemimiz Sayesinde Güvende...

Tabletlere bulunan yazılım sayesinde, programımıza eriştiğiniz anda tabletlerin nerede olduğunu görebilirsiniz. Dilerseniz alarm çaldırabilir yada dilerseniz tabletlerinizi bilgisayar başından şifre ile kilitleyebilirsiniz.

Her zaman Güncel Uygulama

Apple, son iki sene içerisinde, üç yeni işletim sistemi çıkardı. Bu nedenle; programcılarımız sürekli güncel yazılımları takip etmektedir. İleride çıkması muhtemel işletim sistemlerinde de uygulmamızın sorunsuz çalışması her zaman takip edilecek ve sağlanıcaktır.