ANKET SONUÇLARI
Tablet Menü’leriniz üzerinde misafirlerinizin oluşturduğu anket bilgileri, bu bölümde gösterilmektedir. Misafirperverlik, ortam, lezzet ve hijyen bölümlerine beş üzerinden verilen puanları, anketi bırakanların isimlerine, telefonlarına ve e-posta bilgilerine detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

KATEGORİLER
Yemeklerinizin kategorileri bu alanda oluşturulmaktadır. Kategori isimlerini istediğiniz dillerde ekleyebileceksiniz. Kategorilerileri temsil eden fotoğarfları boyut sınırlaması olmaksızın yine bu bölümden ekleyebileceksiniz. Sistemde fotoğrafları otomatik olarak boyutlandırma özelliği mevcuttur, bu özellik sayesinde hiçbir grafik programı kullanmadan fotoğrafları yükleyebileceksiniz.

DESTEK SİSTEMİ
Sistemde sorun yaşamanız veya zorlanmanız halinde, firmamız yetkilileri ile anında mesajlaşabileceğiniz program bulunmaktadır. Kullanım klavuzu niteliğinde hazıranmış videolardan takıldığınız yerde görüntülü olarak destek de alabileceksiniz.

KAMPANYALAR
Tablet Menü’ler misafirlerinizin önüne bırakıldığında, belirli bir bekleme süresinden sonra otomatik açılan reklam alanları yaratılmıştır. Bu reklam alanlarında indirimli veya yeni ürünlerinizi tanıtabilir, kampanyalarınızdan bahsedebilirsiniz.

YEMEKLER
Yemeklerin sisteme girişi bu alandan yapılmaktadır. Yemeklere ait açıklamaları, fotoğafları, pişme süresi ve kalori bilgilerini yine bu alandan girebilir veya düzenleyebilirsiniz.